ورود به چت روم
چت روم جوانان و نوجوانان ویژه دهه 70 و 80
ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

نتایج جستجو برای عبارت :

شرکت بازرگانی کارا ترخیص

تسهیلات با سود ۶درصد طرح کارا:
در طرح کارا کلیه مشتریان حقیقی و حقوقی که دارای یکی از انواع حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز، جاری یا سرمایه‌گذاری کوتاه‌مدت عادی نزد بانک آینده می‌باشند، بر اساس میانگین موجودی، از امتیاز اعطای تسهیلات ارزان قیمت بانک آینده برخوردار می‌شوند.

ادامه مطلب
آزارم میده دلی که از ادما ترسیده ....
....
احمدوند تو گوشم غوغایی کرده ...
تابستون به معنی کم شدن کارا و زیاد شدن میزان استراحت من نیس بلکه تاثیرش فقط تو نوع کاراییه که انجام میدم ...تا یک شنبه باید یه میزانی داستان کوتاه بخونم و یه رمان انگلیسی که شروع کردمو تموم کنم ...
همچنین باید سه تا داستانای خودمو تموم کنم‌...
یه کم سرم شلوعه اما این کارا رو عاااشقانه دوست دارم ‌‌‌...
چون باعث میشه فراموش کنم ظلم همیشگی ادما در حق هم و در حق خودم رو ...بیخیال !
ای
Artist: KARA | Music Name: Mamma Mia | Genre: Pop-Dance | Released: 2015 | Album: Girl's Story | KARA – Mamma Mia (Music Video)
هنرمند: کارا | نام موزیک: ماما میا | سبک: پاپ دنس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (کارا) KARA با نام (ماما میا) Mamma Mia 

ادامه مطلب
Artist: KARA | Music Name: Jumping | Genre: Pop-Dance | Released: 2010 | Album: Girl's Talk | KARA – Jumping (Music Video)

هنرمند: کارا | نام موزیک: پریدن | سبک: پاپ دنس | تاریخ انتشار: 2010 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای گروه (کارا) KARA با نام (پریدن) Jumping 

ادامه مطلب
تاریخچه کاراته 

کاراته در لغت 
کاراته (karate  -ژاپنی: 空手)  که از دو بخش متفاوت کارا (Kara) و ته (Te) مشتق شده است.در ابتدا کاراته را به وسیله حروف چینی می نوشتند و به همین دلیل  مفهومی که القا می نمود کارا به معنی چینی و ته به معنی دست که این معنی از توته  (Tote)به معنای دست چینی می بود معنا می شد. و تا زمانی که کاراته می خواست عضو انجمن هنرهای رزمی ژاپن بنام دای نیپون بوتوکو کای (Dai Nippon Butoku Kai) شود طبق خواست  انجمن یکی از شروط پذیرش کاراته به عنوان عضویت
شرکت بازرگانی کارا ترخیص یک شرکت فعال در حوزه واردات و صادرات کالا و نیز ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد. این شرکت فعالیت هایی متمرکز در این بخش دارد. دانش فنی بالا ، نیروی انسانی زبده و داشتن ارتباطات کاری زیاد و عمیق باعث شده است که ما بتوانیم سفارشات کار مشتریان را در اسرع وقت و با بیشترین دقت انجام دهیم.
ترخیص کالا
ترخیص کالا از گمرک یک فعالیت بسیار تخصصی می باشد که نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. و عدم وجود چنین ویژگی هایی می تواند منجر
شرکت بازرگانی کارا ترخیص یک شرکت فعال در حوزه واردات و صادرات کالا و نیز ترخیص کالا از گمرکات کشور می باشد. این شرکت فعالیت هایی متمرکز در این بخش دارد. دانش فنی بالا ، نیروی انسانی زبده و داشتن ارتباطات کاری زیاد و عمیق باعث شده است که ما بتوانیم سفارشات کار مشتریان را در اسرع وقت و با بیشترین دقت انجام دهیم.
ترخیص کالا
ترخیص کالا از گمرک یک فعالیت بسیار تخصصی می باشد که نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. و عدم وجود چنین ویژگی هایی می تواند منجر
مدت‌ها بود که دلم می‌خواست تنها بزنم به کویر. سکوت و آرامش و عظمت کویر، با اون آسمون دلبرش بدجوری دل و دینم رو برده بود و حس می‌کردم باااید یه بار تنها تجربه‌ش کنم. هیچ ایده‌ای نداشتم که کجا و چگونه، و البته با چه سطح امنیتی می‌تونم این کار رو انجام بدم و این شد که رفتم سراغ پدرخونده. نزدیک ۱۶-۱۷ سال رفت و آمد تو کویرای ایران و ۶-۷ سال تور رصدی بردن حالا اونو تبدیل کرده بود به بهترین راهنمایی که می‌تونستم برم سراغش و خب شخصیت و مدل فوق‌العاد
شرکت های گازرسانی به شرکت هایی گفته می شود که در موضوع فعالیت شرکت ( بند 2 اساسنامه )، موارد مربوط به کار گاز قید شود. جهت ثبت این شرکت، ارائه مدرک لوله کشی گاز درجه یک و مبحث 17 ساختمان و اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح الزامی است. چنانچه علاقه مند به تاسیس شرکت گازرسانی هستید و می خواهید با شرایط راه اندازی و تاسیس آن آشنا شوید این مقاله را مطالعه بفرمایید. چرا که اطلاعات مفیدی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.
قالب های ثبتی شرکت گازرسانی
قانون ت
چشامو میبینم قیافه ممدرضا شایع رو میبینم :|
آخه چرا اینقد بچه و عموییه؟ :|
این بود کسی که میگف بدهکارتم دنیا اگه مردی بیا بگیر؟
چی باعث شده بود با این سن این کارا رو اجرا کنه؟ :|
ولی واقعا توقع داشتم یه چهره پخته ای باشه
حداقل صورتش یه زخم پشت ریش میشاش داشته باشه نه اینکه اصلا ریش نداشته باشه :|
بیوگرافی و زندگی نامه ی کامل کان اورگانجی اوغلو
بیومیو : کان اورگانجی اوغلو به ترکی Kaan Urgancıoğlu در 8 مه 1981 در ازمیر، ترکیه متولد شد.
با بازی در نقش عامر سریال اکیا یا کارا سودا به شهرت رسید.
قد او 183 سانتیمتر و وزن او حدود 75 کیلوگرم می باشد.
کان اورگانجی و همسرشکان پسر عموی توفیق اورگانجی بازیگر ترک می باشد.
یک
برادر به نام جان اورگانجی دارد، کان به تازگی عکسی در اینستاگرام در کنار
برادرش منتشر کرده که طرفدارانش از شباهت این دو هیجان زده شده بود
دیروز دوتا مهمون داشتم که هردو آقا بودن از خیلی نظرا بهتر بود :))) 
مثلا نیاز به نظافت کاریایِ با ظرافت نبود 
چون من واااقعا سختم بود با وجود پسر
 همین که تونستم یه غذای خوب درست کنم و همه کارا رو (آشپزی و اماده کردن ظروف و میوه و فلان) در عرض یکساعت و ربع انجام بدم شاهکار کردم واقعا
ولی وقتی مامانم بخواد بیاد همه چی فرق میکنه D: 
یه وقتایی خودت و زندگیتو با آدمایی قیاس میکنی که شرایط و زندگیشون یه سرو گردن که چه عرض کنم! ۱۰۰ سرو گردن از تو بالا تره... اینکه میگی فلانی الان چه کارا که نکرده و من بی عرضم و فلانم و از این حرفا!... خب یه نگاه کن به موقعیتایی که اون داشت! خونه خوب، خانواده خوب، بدون گیر و گرفتاری آنچنانی و نگرانی از آینده و این دست از دل نگرانیها...

ادامه مطلب
امروز یاد رسم و رسومات کشورمون افتادم
اخه یعنی چی عروسو میبرن ارایشگاه هفت سطل رو صورتش مواد میپاشن؟!
یا یه نره خر کله شو درمیاره از ماشین یکی از جلو یه ماشینم از عقب از کل مسیر حرکت ماشین عروس فیلم میگیرن!؟! 
هرکی نظرش محترمه و هرکی هر کاری خواست بکنه برای عروسیش
ولی به نظرم اینها خیلی چرت و پرتن! آدمای تهی ازین کارا میکنن!
هدف از ثبت شرکت چیست؟

شاید به این فکر کرده باشید که اصلا چه دلیلی دارد که هزینه کنید و از همه مهمتر وقتتان را برای ثبت شرکت بگذارید ما در این بخش میخواهیم از چند مورد از هزاران فایده ی ثبت شرکت نام ببریم که چشم شما را نسبت به ثبت شرکت باز کنیم و بگوییم که اگر این کارا نکنید چه مزایایی شامل حالتان نخواهد شد.

خوب مطلب را چندین مزایا که امروزه اهمیت زیادی دارد شروع میکنیم شما با ثبت شرکت میتوانید به راحتی در
مناقصات زیادی و  همچنین مزایدها شرکت
خاله ی بابا دیروز مرد
امروز خاکسپاریشه
مامانم 7ونیم صبح سر صبحونه به این بهونه یادش افتاده باز بشینه برام وصیت کنه
جلو خودش با سکوت و خنده ای که عصبیه بیشتر ردش میکنم
اونم فک می کنه من الان چقدر به شخمم ام باز ادامه میده

اما الان از وقتی رفتن تا الان یه بار تف انداختم تو هوا
الانم نشستم گریه میکنم :/
بعد میان میگن چه مرگته؟ چرا افسرده ای؟ چرا عصبی ای؟ 
سلام. احتمالا شما ها خبر منتفی شدن پروژه ی مارس وانو شنیدین. این شرکت با کمبود بودجه روبرو شده و پروژه به مرحله‌ی عملی شروع ساخت نرسیده. مارس وان قرار بوده که هزینه سفرو از طریق نمایش مراحل پیشرفت پروژه و مخصوصا فرود روی مریخ و پخش زنده یا غیر زنده اون به دست بیاره که بودجه شون به مرحله ای نرسیده که ازش فیلمبردای بشه از طرف دیگه از نظر امنیت هم تهدیداتی وجود داشته که طی بحث های بین مارس وان و متخصص مشخص شده که مخزن اکسیژنی که در نظر گرفته شده ب
با فرض اینکه فردا دو تا از کارای مهم انجام بشن...
میمونه دو تا کار استرس اور برای هفته اینده... 
بعد ازون میمونه دو تا کار اداری و اینترنتی که اگه اخر هفته انجام بدم مثلا...
اون وقت دو تا از مهم ترین کارا رو هم حواله تقدیر کنم فعلا...
بعدم چمدونم رو ببندم و برم عروسی دایی اگه برسم...
همینم کم مونده این وسط خودمم عروسی کنم که دیگه قشنگ از خستگی و استرس بمیرم...
فکر کنم تو صف خلقت که بودیم یکی سهم عجول بودنشو ریخته تو کاسه من! از بس که عجول و ناآرومم که الان تو اوج خستگی نمیتونم بگیرم بخوابم! 
باید کارا رو روال پیش بره رو نظم و سرعت معقول من آدم انتظار کشیدن نیستم. 
شایدم عجول بودن نیست وسواس فکری شدیده!
توی لابی شرکت نشستم برنامه نویس آقای ایمان سین رو دیده ام بهش گفتم همه ی vpn ها قطع بهم گفت توی شرکت به اینترنت شرکت وصل شو درست میشه بعد گوشیمو گرفت و برام درست ش کرد!!!! بعث ون vpn وصل من فکر کرده ام فقط روی سروی که من متصل ام اینجوری نگو روی سرورهای کلی شرکت این vpn سرور رو ست کرده اند!!! بعد بهم گفت آخر وقت امشب بهش پیام بدهم تا برای یه vpn شرکت روبرام بسازه تا بتونم استفاده کنم!
چند وقت گذشته؟ حدود 6 ماه... یا دقیق تر بگم، 6ماه و 2 روز.
حالم؟ بد نیست. چطور گذشته؟ ای... راضیم؟ اووممم
این روزا ساکت تر شدم، آروم تر.. بیشتر وقتم رو کار میکنم، با خانواده کمتر صحبت میکنم، کلی علامت سوال و چرا توی ذهنم هست. گاهی شک میکنم.
ترسیدم، واسه همین کاری نمیکنم تا بگذره و ببینم چی میشه... میدونم راه حل این نیست اما خب نمیدونم چیکار کنم.
برم به بقیه کارا برسم که تازه اول صبحه..
برای همه ما ممکن است تا به حال اتفاقات مختلفی
رخ داده باشد که نیازمند به خدمات فنی شده باشیم. اتفاقاتی مانند خرابی خودرو و
گیر کردن در جاده و نیازمندی به یدک کش یا ماشین بر، خراب شدن وسایل برقی داخل
منزل، گم کردن کلید منزل و یا جا گذاشتن آن و پشت درب ماندن و ... احتمالا برای
هرکدام از ما تا به حال اتفاق افتاده است. 
در مواردی که کارمان گیر کرده است به یک
فرد فنی نیاز داریم تا با استفاده از مهارت خود مشکل ما را حل نماید. اما مشکل
اینجاست که نمی توان
چقدر دیدم ب تو عوض شده از دیشب تا امروز ک با خواهرات صحبت کردم فهمیدم تو خیلی کارا بخاطر من انجام دادی خیلی شرایط سختی رو تحمل کردی ک اینروزارو باهم تجربه کنیم.هرچند ک قرار بود تنهاباشی و یهویی شد ک جور شد.میدونی میخوام ازت معذرت خواهی کردم خیلی کارا برای من انجام دادی اما من کاری انجام ندادم برات.کاش میشد ی روز منطقی و دور از ناراحتی صخبت میکردیم و من ازت معذرت خواهی میکروم و میگم حلالم کن برای تمام پل هایی ک پشت سرت شکستی بخاطر من. دیشب با سح
احساس میکنم بیان خیلی سوت و کور شده !!توی این ۱۰ روز گذشته دو سه شب خونه بابا اینا بودم . عجیب اینکه اصلا یادم نمیاد اونجا زندگی کردن ( مجردی ) چجوری بود :/ امروز ظهر برگشتم خونه ، یه کم تمیز کاری کردم ، غذا پختم و ازین کارا . یه کم ( خیلی کم ) استراحت کردم . در واقع دامادک چنان با خشم در خونه رو باز کرد که من از خواب پریدم و تا چند دقیقه تپش قلب داشتم ...دلم برای روزانه نوشتن تنگ شده بود ...
دقیقا توو تاریخ ١٥ مرداد ٩٣ چیزی نزدیک به پنج سال پیش نوشته بودم "که بهت مشکوکم و حس آشنایی بهم میگه همه حرفا و کارا و ادا اصولات فیلمه". و چه جالب که بهم ثابت کردی درست فکر میکنم و نذاشتم بشم مترسک و عروسک خیمه شب بازی مسخره بازیای تو
مرسی ازت که عذاب وجدان ندارم
مرسی که نیستی
دیشب خونوادگی ی خیابون پایین تر از ولیعصر دعوت بودیم شدیدا تحریک شدم که خونواده رو ی سر ببرم افطاری دانشگاه و ی سر هم بریم محل کار جدیدم(اون جا هم اتفاقا افطاری بود) و ی سر هم بریم ولیعصر گردی ولی متاسفانه به محض برگشت از اونجا(بعد افطار خوردن) به سمت ماشین پدرجان مقصد خونه رو تو گوشی زد و همه‌ی این ایده‌های ناب به فنا رفت و نشد که آخرین افطاری و دورهمی کارشناسیم رو پلی‌تکنیک باشم(احتمالا **** هم بود البته دقیق نمیدونم)
پ.ن۱:
شاید باورتون نشه ول

به لطف الهی شرکت ترخیص کارا با بهره از سوابق دانشی و تجربی دکتر محمد فرهی نژاد، با هدف ارائه خدمات بازرگانی بر پایه دانش روز به پشتوانه تحصیلات دکتری در رشته بازرگانی و بازاریابی و e-MBA بازاریابی در واردات و صادرات از بهترین دانشگاه های کشور و تجارب کاری در حمل و نقل بین المللی و سوابق مدیریتی بازرگانی خارجی و داخلی در شرکت های تولیدی نام آشنا با کارنامه ای آزموده و تاییدات رسمی گمرک با شماره پروانه ۹۵۵۸۷۴۰ به عنوان , ترخیص کار و حق العمل کا
و حرصم داده اگه کنارم بود اونقدر میزدمش مثل
بوکس کارا و کیسه بوکسشون و جوری گازش میگرفتم که گوشت بدنش کنده بشه تازه
اینجوری یکم اروم میشم فقططط یکم شکم گندهِ چاقِ کوتاه
منم بلدم حرصش بدم فردا زنگ میزنم بهش از معلم زبانم که چه پسرررررررر خوشگلیههههههه بهش میگم تا خودش بره امارشو دربیاره حرص بخوره
دارم برات اقای دکتررررررررر 
هرکی با من درافتاد   ور افتاد   کجاشو دیدی حالا منتطر باش

به لطف الهی شرکت ترخیص کارا با بهره از سوابق دانشی و تجربی دکتر محمد فرهی نژاد، با هدف ارائه خدمات بازرگانی بر پایه دانش روز به پشتوانه تحصیلات دکتری در رشته بازرگانی و بازاریابی و e-MBA بازاریابی در واردات و صادرات از بهترین دانشگاه های کشور و تجارب کاری در حمل و نقل بین المللی و سوابق مدیریتی بازرگانی خارجی و داخلی در شرکت های تولیدی نام آشنا با کارنامه ای آزموده و تاییدات رسمی گمرک با شماره پروانه ۹۵۵۸۷۴۰ به عنوان , ترخیص کار و حق العمل کا
با سلام.خودروی Nissan Skyline GT-R خودروی افسانه ای یکی دیگر از خودروهای سری اسکای لاین است. اولین خودروهای با نام GT-R بین سالهای 1969 تا 1972 در ژاپن ساخته شدند. که به خودروهای مسابقه‌ای بدل شدند که در اغلب مسابقات شرکت داده می‌شدند و از قضا، رتبه1 تا 3  هم می‌آوردند. مدل اسکای لاینی که در این عکس می‌بینیم 313 اسب بخار قدرت دارد ولی همین مدل در مسابقات، موتوری داشت که 500 تا 650 اسب بخار را تولید می‌کرد و  در مدلی به 3000 هزار اسب بخوار رسیدکه در نوع خارق‌العا
نصف روز بیرون بودیم، اونم بود، مثل مجسمه ۴ ساعت کامل بی تحرک زل زده بود به روبه روش!
همه‌ش فکر میکردم نکنه روباته؟! برعکس اون، من توی این ۴ ساعت اصلا آروم نداشتم...
بعضی وقتها یک کلمه میتونه تلنگر بزرگی برای ماهایی که گاهی توی خواب زمستونی فرو رفتیم یا قدم های اشتباه برمیداریم باشه!
فردا واسمون مهمون میاد احتمالا خیلی بمونن، میخوام اشتباهاتمو جبران کنم!
واسه خودمو، خودش، کیف پول خریدم:) ولی قول دادم دیگه هیچوقت از این کارا نکنم!!! (هدیه دادن مم
جلو بچه ها همدیگه رو بوس نمیکنن چون زشته 
ولی جلو بچه ها تا بخوای دعوا میکنن
مگه غیر از اینه که بچه ها از بزرگترا یاد میگیرن ؟
خب چرا به جای محبت کردن به همدیگه ، دعوا رو یاد بچه ها میدیم ...؟
+ خیلی از رفتارای ما ادما مثل یه چرخه ست 
اینکه بزرگ میشیم و یه سری کارا رو میکنیم و یه سری رفتار ها رو داریم بازتاب خیلی اتفاقات بچگیمونه خب بیایم یه جا با این اتفاقات خاتمه بدیم ! هوم ؟
+ از خودم شروع کردم ، تو رفتارم با دور و بریام ! تهش اینه که نتیجه نمیگیرم
سلام
تا شنید بغض کرد....
گفت بسلامتی.... کی میرین؟ گفتم ان شاء الله کارا جور بشه چهارشنبه.
گفت هوایی میرین دیگه! گفتم نه!
گفت چرا؟ با خنده گفتم پولمون کجا بود؟
گفت من میدم!!! (الهی قربون دلت برم...) گفتم تنها نیستم، دوستم هم هست، ما گفتیم برگشت رو هوایی بیایم، گفت تازه گوشی خریده و الان نداره!
گفت مال اونم میدم! چقده مگه؟! گفتم خبر ندارم... نمی خواد، سخت نیست با اتوبوسم خوبه!
باز نگران گفت اذیت نشی؟ راه دوره! گفتم نه دیگه، مثل اربعین، خدا کمک میکنه ان
اتاقمو مرتب کردم، گردگیری کردم، جارو کشیدم :)
خسته شدم ، وضعیت R هم از یه طرف :/
یه عالمه کار دارم از همه مهم تر درسام هستن که نخوندمشون :(
تو عید برام زمان کند میگذشت با خودم میگفتم کاش زود تموم بشه... الان که تموم شده با خودم میگم چرا زود گذشت؟! یعنی هنوز باورم نمیشه که تموم شده... ولی مطمعنا تموم شده :/
ولی تعطیلات عید و مفت از دست دادم.... میتونستم خیلی کارا بکنم اما نکردم...
ساند کلود هم اون پشت داره پخش میشه...
ولی واقعا کی من از بی برنامگی درمیام؟؟
م
سلام چطورید دوست جونا؟ احساس میکنم دیگه توی وبلاگ نوشتن حال نمیده، موافقید که توی اینستا بنویسم؟
حدود 5 روز بوشهر بودم این 5امین سفرم به بوشهر هست از وقتی توی زندگیم یادمه، بااینکه متولد این استانم ولی گذرم خیلی کم به این شهر افتاده، برا کارا شرکت دوستم رفته بودم این سری، ورفته بودم خونه یکی از دوستام که اقوام دور هم میشن، علت انتخابم واسه موندن این بود که بین بقیه اقوام دور و نزدیک خونه اینا راحتترم یه ساختمون چندواحدی دارن که کل خانوادشون
از کجا شروع می کنیم به اهمیت دادن به آدما توی ابعاد شخصی زندگیمون؟‌
اصلا تعریف شخصی چیه؟ خب واضح اینه که شخصی و غیرشخصی واسه هر کسی یه بازه ای از کارا رو پوشش می ده. اما با این حال، با همون تعریف شخصی از شخصی! یعنی خودمون می دونیم چی واسه خودمون شخصی هست و چی نیست...
یه بار یه نفر گفت که ما به خاطر بقیه باید به ظاهرمون اهمیت بدیم! که حال بقیه بهتر شه با دیدنمون! و اونجا بود که کلا ذهنم hang که چطور ممکنه یکی اینجوری به ماجرا نگاه کنه؟
فک کنم که خشمی
چند روز دیگه مونده تا وارد سال جدید زندگیم بشم
حسابی واسش دلهره دارم 
نمیدونم تا اون موقع هستم یا نه! اگر باشم خیلی کارا هست مث استرس کمتر،اعتمادبه نفس بیشتر
عاشق ماه تولدم هستم اسمش که میاد یه لذت خاصی تو وجودم میپیچه
همچنان از بزرگ‌شدن میترسم و دلم میخواد روزا خیلی طولانی بگذره ولی خب نمیشه و حرص میخورم.
حواسم هست آدمای زندگیمو دارم کمتر میکنم و حال خودمو خوبتر❤
با تمام دلهره ام میدونم امسال جذابتر،زیباتر،قشنگ تر با کمترین میزان خطا و ا
یه جوری هم کلاسی هام دارن با هم couple میشن انگار از قافله ای چیزی جا موندن دیگه حالا هر چی شد تو هوا میگیرن. بعضیاشونااا بعضی دخترامون مخصوصا ! با کسایی جفت میشن که نگم براتون.  بعضیاشون انقدر تعجب آوره برام بعد از دیدنشون با هم فقط دو سه دقیقه همین جور منگ وار به یه نقطه خیره میشم . امروز یکی رو دیدم ... دلم میخواست برم گردن دختره رو بچسبونم به دیوار بگم احمق!  اینو اگه مفت هم بهت میدادنا، ارزش نداشت نگاش کنی 
نمیگم وای وای زشته این کارا چیه... میگم
آغاز به کار اولین مرحله ساخت 4 کلاس درس در هنرستان شهید بهشتی توسط جمعی از خیّرین منطقه و مجمع خیّرین کارا .                                                                  
روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه امامزاده
چند روز دیگه مونده تا وارد سال جدید زندگیم بشم
حسابی واسش دلهره دارم 
نمیدونم تا اون موقع هستم یا نه! اگر باشم خیلی کارا هست مث استرس کمتر،اعتمادبه نفس بیشتر
عاشق ماه تولدم هستم اسمش که میاد یه لذت خاصی تو وجودم میپیچه
همچنان از بزرگ‌شدن میترسم و دلم میخواد روزا خیلی طولانی بگذره ولی خب نمیشه و حرص میخورم.
حواسم هست آدمای زندگیمو دارم کمتر میکنم و حال خودمو خوبتر❤
با تمام دلهره ام میدونم امسال جذابتر،زیباتر،قشنگ تر با کمترین میزان خطا و ا
دیروز عید دیدنی خونه آبجیم نرفتم برداشته ۵۰ تومن پول و یه ظرف پراز شیرینی خونگی،شکلات،باسلق(نرمک) واسمارتیز و نمیدونم چی چی آورده برام.میگم دستت درد نکنه من نیومدم که از این کارا نکنی. بعد مانیا از اون طرف داد میزنه بیا ما اون همه پله رفتیم بالا،اون همه ماچ به ملت دادیم اونوقت یه پنجایی نمیذارن کف دستمون حالا فاطمه نشسته تو خونه عیدیشم میارن بهش تحویل میدن،نازم میکنه. :))
 هنوز هم وقتی دلم گرفته و پر از بغضم و احساس می‌کنم از آدما کتک خوردم، دلم میخواد بیام کنارت، به محض اینکه می‌شینم سرِ مزارت  سلام می‌کنم بی اختیار می‌زنم زیر گریه و همه چیز رو تعریف می‌کنم و با صبر و حوصله همیشگیت گوش می‌دی و وقتی بلند میشم که برم حداقل نصف غم هام سبک شده. من فکر میکردم نهایتِ عمرِ این کارا و مسخره بازیا ، اینکه آدما با شهدا مانوس میشن و اینا .. برای دبیرستانه یا اوایل دانشگاه! یا دیگه ته ته ش هر چی باشه برا قبل ازدواجه! ولی
اخه تو شعور داری؟ تو چیزی حالیت میشه؟
دریغ از سر سوزنی که یاد بگیری به علایق بچه ت احترام بذاری! درررریغ!!!
مگه خونه جای کارای مزخرف توعه؟ که ما باید ساکت بشینیم هیچ کسم باهات حرفی نزنه تا جنابعالی به کارات برسی؟ #پررو_جماعت!
برگشتی به محمد میگی (البته گفتن که نه، با اون حالت مسخره ی همیشگیت ) که عکس اینارو به من نشون نده، البته گفتی عکس این سگا رو به من نشون نده ! 
قبلشم اومده بود با یه دبه تنبک بزنه که گفتی برو یعنی چی این کارا...
الهی که بمیری و د
چن روزی میشی ک عادت کندنشونو ع سر گرفتم..:)
باید برم دوباره کچل کنم ..
تولد دلاراس فردا ...
شاید براش تولد گرفتم ...
قلبم پره خونه و نمیتونم حتی یه لبخند بزنم..
من اشتباه کردم...
تو رابطه رفتنم اشتباه بود...
راه برگشتنی نیس و خودمم دیگه فقد میخوام بگذرم...
من همینم ..
همیشه ادم بده منم ...
همیشه بدترین کارا رو من میکنم :)
حقمه:)
مدارا کردنمه ک بم ضربه میزنه..
باید صگ شم ...خیلی بدتر ع ادمای دورم :)
باید صگ شم ک بفمی صگا ن تنا زوزه میکشن 
حتی ادم میدرن :)

متنفرم ع
با پیشرفت علم بشر، از دهه ۵۰ به بعد دانشمندان به ارائه الگوریتم های سریع و کارا با استفاده از برنامه نویسی کامپیوتری برای حل مدل های پیچیده و بزرگ ریاضی روی آوردند.
پیشرفت این علوم و تکنولوژی ها پیوسته تا دهه ی ۸۰ ادامه یافت و از این دهه به بعد توسعه ی چشم گیری در ساخت کامپیوتر های سریع، برنامه ها و نرم افزارهای کارا و الگوریتم های فوق العاده دیده می شود. یکی از جدیدترین نرم افزارهای ارائه شده نرم افزار GAMS می باشد. این نرم افزار قابلیت بسیار ب
دیدین چطور کلی از زمستون گذشت،چطور این ترم تموم شد،دی که رفت یادم اومد چطور خودمو از کتاب خوندن عقب کشیده بودم،جز کتابای درسی دست به هیچ کتابی نزدم و راستش زیاد به خودم بابت امتحانا سختی ندادم هنوز نتیجه ی تنبلیام نیومده و نمیدونم چه کردم من هنوز امیددارم که اتفاق خوبی قراره بیوفته اما از تایمش اطلاعی ندارم،خیلی کارا انجام دادم،از دیدن ح.ه و آشنایی با م.آ و و ونوشتمشون ازم رمز نخواین من خجالت میکشم.
به زودی قراره استارت یه کتاب رو بزنم که حس
آگهی تغییرات شرکت : ماده 7 قانون ثبت شرکت‌ها چنین مقرر می‌دارد: تغییرات راجع به نمایندگان شرکت و یا مدیران شعب آن باید به اداره‌ی ثبت اسناد (اداره‌ی ثبت شرکت‌ها) اطلاع داده شود.تا وقتی که این اطلاع داده نشده عملیاتی که نماینده یا مدیر سابق به نام شرکت انجام داده عملیات شرکت محسوب است ،مگر اینکه شرکت اطلاع اشخاصی را که به استناد این ماده  ادعای حقی می‌کنند از تغییر نماینده یا مدیر خود به ثبوت به رساند.
ادامه  

ادامه مطلب
1- در شرایط کنونی اساسنامه فرم چاپی است که در سایت اینترنتی اداره ثبت
شرکت ها در اختیار موسسین شرکت است و موسسین با توجه به موضوع شرکت که در
اساسنامه نیز تعیین شده است فرم چاپی مناسب را انتخاب و پر می نمایند. 2-
طبق قانون 1392 موارد عمومی اساسنامه شرکت که در بخش کلیات مورد تدوین
قرار گرفته است بر کلیه شرکت ها از جمله شرکت تعاونی قابل اعمال است. در
اساسنامه معمولاَ نام شرکت با قید کلمه تعاونی ، هدف ، موضوع ، نوع ، حوزه
عملیات ، مدت ، مرکز اصلی عم
1
به این فکر کردم یه برکی به خودم و ب بدم واسه همین آوردمش اینجا شهر محل کارم ، یه ویلا گرفتیم و یه شب موندیم هزینه اش گرون بود و  فعلا شرایط اقتصادیمون متوسطه و فعلا باید فکر زندگی جمع کردن باشیم  فکر کردم شاید مناسب باشه ،هم من هم ب شرایط خوبی نداریم،
به این فکر میکنم اگه کسی غیر ما دوتا بود میتونست تحمل کنه یا نه، میدونم ب هم مثل من فکر و خیال میکنه اونم میشینه و هدر رفتن روزهای جوونیش رو میبینه شب قبل از اومدن ب به این فکر میکردم که چه کارایی ب
یا حبیب

به چه زبانی میشه عمق تنفر رو ابراز کرد؟
به همون زبان بخونین :

من از پشه ها متنفررررممممم

اون قبلیا تازه بعد 4 روز خوب شده بود حدودا. دوباره دیشب کلی نیشم زدن. با وجود از این چراغای پشه کش و چادری که کشیده بودم رو خودم و همش استرس داشتم یه قسمت از بدنم معلوم شه پشه هه نشونه گذاری کنه حمله ور شه به همون یه جا!
ینی کل خوابم نفهمیدم چی شد انقد که وسطش بیدار شدم چک کنم چادرم یه وقت کنار نرفته باشه :/
رواست این کارا خانومِ  پشه؟! رواست؟!
دانلود سریال ترکی کارادایی با دوبله فارسی
قسمت ۳۵۰ پایانی در سایت منتشر شد
پیشنهادی فیلم تو موویز

نام : کاراداییسال تولید: ۲۰۱۲ – ۲۰۱۵حجم : میانگین ۱۶۰ مگابایتفرمت : Mkvکیفیت : HDTVکانال پخش کننده : ATVمحصول : ترکیهزبان : دوبله فارسیکارگردان : Uluç Bayraktarبازیگران : Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindor
خلاصه داستان: کارادایی (به ترکی استانبولی: Karadayı) یک مجموعه تلویزیونی ترکی با کارگردانی اولوچ بایراکتار (کارگردان سریال ایزل) است.سریال کارادایی محصول کش
آیا شما نیز از جمله کسانی هستید که مایل به شروع فعالیت اقتصادی از طریق ثبت و تاسیس شرکت در قزوین می باشند ؟ تا چه حد با شرایط و قوانین ثبت شرکت و مزایای آن آشنایی دارید ؟چنانچه می خواهید در خصوص تاسیس شرکت در قزوین بیشتر بدانید از شما دعوت می شود تا مقاله پیش رو را مورد مطالعه قرار دهید. ما شما را با اطلاعات مورد نیاز آشنا می نماییم.چه نوع شرکتی را می خواهید راه اندازی کنید ؟یک تصمیم مهم که باید قبل از اقدام به تاسیس شرکت بگیرید این است که ساختا
چند ماه در انتظار رسیدن یه روز خاص باشی و وقتی داره می رسه همه برنامه ریزی هات بهم بریزی/: غم انگیزه..
چرا هی نمیشه برم کربلا!؟
همه ی اینا یه طرف، ۳ تا کیک تولد قبول کردم برای تیرماه آماده کنم، غلط کردم غلط! (چاووشی طور) ..یکی نیست بگه آیا تو کیک پزی!؟ آیا اصن کارت اینه!؟ آیا بیکاری از این کارا می کنی!؟ |: اینهمه اعتماد به نفس و جراتو جای دیگه خرج کنی موفق تریا! حالا اصن چرا همه تیر به دنیا اومدن!؟
باز بین چند راهی موندم و هنگ کردم ینی واقعا می خوام هفت
ثبت شرکت مستقل خارجی در ایران تقریباَ مشابه ثبت شرکت داخلی
است اما ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی مستلزم اثبات هویت قانونی شرکت
مادر در کشور متبوع خود است و ارائه مستندات مربوطه به عهده شرکت متقاضی
ثبت می باشد.به موجب ماده 3 قانون ثبت شرکت ها برای آنکه شخصیت حقوقی شرکت
خارجی در ایران شناخته شود و شرکت بتواند در ایران مبادرت به امور تجاری
کند،باید در مملکت اصلی خود شرکت قانونی شناخته شده و در اداره ثبت اسناد
تهران به ثبت رسیده باشد.عد
۹۷ خوب شروع شد!بابرنامه ریزی و امید!اما وسطاش آب و روغن قاطی کردم و آخراشم رفتم تعمیرگاه!
تو ۹۷ خیلی هارو دلم میخواست بغل کنم
مثل جواد
یا پیرمردِ همسایه ی برج
میوه فروش بهمنیار
یا حتی پسرِ خوشتیپ و جنتلمن همسایمون
بغل کنم و فشار بدم
همچین که نفسشون بند بیاد
ولی خب نتوستم
زیاد زار زدم و زیاد ترتر کردم
زیاد حماقت کردم
زیاد رویا بافتم
و زیاد غصه خوردم و زیاد پول ریختم تو جوب
هیچکار خاصی نکردم و هیچ گوهی نشدم
خیلی کارا دلم خواست انجام بدم ولی یا جر
چقدر خوبه کسایی هستن ، خیلی کم البته خیلی خیلی کم که تورو با تمام ایرادات کارا و فکرای بچه گانت میپذیرن و کمک میکنن به جای تو سرت زدن آدم بهتری بشی و رشد کنی. خیلی به نظرم این آدما آدمای بزرگی هستن قلب بزرگی دارن چون اگه کوچیک باشی نمیتونی صبر کنی نمیتونی کمک کنی که طرفت رشد کنه. 
از سخنان فلسفی کله سحری مائده :دی
از این که دارم بزرگ میشم خوشحالم از این که فرصت بهتر شدنو دارم. 
از ساعت چهار این طورا فکر کنم بیدارم. اقا برم زبان بخونم بسه دیگه فعل
ثبت شرکت ایران آرشیتکت کار شامل چه مراحلی است؟
یکی از شرکت های پرمخاطب جهت ثبت و راه اندازی، شرکت ایران آرشیتکت کار است.
در این مقاله، راجع به معماری و نحوه ی ثبت این شرکت ها اطلاعات مفیدی آورده ایم.
نانویس نماند، متقاضیان عزیز ، می توانند در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی در این زمینه،
از طریق نماس با متخصصان کارا، از خدمات مشاوره رایگان این مرکز بهره مند گردند.
معماری چیست؟
معماری به انگلیسی به کلمه Architecture  اطلاق میشود.
تعاریف زیادی از این
یه پیچی بهم ریکوئست داده به اسم آموزش رقص عروس، تضمینی!حالا سایر مشتقات این قضیه‌ی عروسی، پخش کلیپ اسپرت و غیر اسپرت هست و عکس‌های آتلیه‌.من نمیفهمم. عروس و داماد رو که ما شب جشن میبینیم چرا باید کلیپ خصوصی‌شون رو تماشا کنیم؟ رقص هم یچیزیه که از دل برمیاد‌‌. نمیخوام پرخاش کنم به اونایی که دوست دارن این کارا رو برای مراسمشون انجام بدم ولی وقتی یکی از پست‌های اون پیج آموزش رقص عروس رو نگاه کردم، حرصم گرفت. چون خیلی رقصش زشت بود. این اصلا اون
اگر به دنبال کار در یک نتورکی هستید که موفقیت شما رو تضمین کنه باید خیلی از موارد رو در نظر بگیرید 
پست قبلی در مورد پلن درامدی بود
مورد دیگه ای که باید بهش اهمیت بدید اینه که:
در درجه اول نوع محصولی هست که در اون شرکت به فروش میرسه!
قیمت اون محصول در اون شرکت با محصولات مشابهش در اون کشور هم خوانی داشته باشه! 
قیمت محصول با ارزش واقعی محصول برابری کنه! 
شرکت تولید کننده محصول باشه (این مورد رو خیلیا بهش توجه نمیکنند یا اهمیتش رو نمیدونند تو یک
رتبه بندی شرکت ، از مهم ترین اقدامات اساسی که مالک یا مالکین شرکت بعد از ثبت شرکت خود انجام می دهند، اخذ رتبه و رتبه بندی شرکت می باشد.
رتبه بندی در شرکت ها به ترتیب از 1 تا 5 در نظر گرفته می شود که 1 بالاترین رتبه و 5 پایین ترین رتبه یک شرکت محسوب می شود.
از مهم ترین نکاتی که در اخذ رتبه و رتبه بندی یک شرکت مؤثر می باشد ، می توان موارد زیر را نام برد.
- میزان تجارب ، موفقیت و سوابق اجرایی شرکت در پروژه های قبلی.
- میزان توان مالی شرکت برای انجام فعالیت
اخذ رتبه بندی شرکت چیست؟
بسیاری از پروژه های خصوصی و یا دولتی با
برگزاری مناقصه به شرکت های پیمانی یا مشاوره ای (اجرایی) سپرده میشوند.در
این مناقصه ها علاوه بر بررسی قیمت های پیشنهادی که شرکت ها برای انجام
پروژه تعیین می کنند سوابق و توان فنی شرکت ها نیز بررسی میشود .سوابق کاری
به کارنامه ی  نیروی های شرکت و میزان دانش فنی و علمی آنها برمیگردد و
همچنین وضعیت مالی شرکت که بر اساس همه ی اینا به شرکت رتبه ای بین ۱ تا ۵
داده میشود .اخذ رتبه بندی
در شهرستان دزفول می توانید انواع شرکت های تجاری را به شرح ذیل به ثبت برسانید. الف- شرکت سهامی ( شامل سهامی عام و سهامی خاص )ب- شرکت های با مسئولیت محدود ج- شرکت های تضامنی د- شرکت های نسبی ه- شرکت های مختلط سهامی و- شرکت های مختلط غیرسهامی ز- شرکت های تعاونی ( شامل تولید، مصرف ، اعتبار ، وام و روستایی )
موارد مهمی که جهت ثبت شرکت خود باید رعایت کنید :
1- موضوع و هدف شرکت باید مشروع و قانونی
باشد. بنابراین از نظر قانون نمی توان برای یک امر غیرقانونی یا
سختیه توی خونه پدر و مادر زندگی کردن و بچه ی ته تغاری بودن اینه که بقیه متاهلای خونواده دیگه دعوا های ریز و درشت خودشونم یه سرش رو میکشن توی خونه ی بزرگترا و گند میزنن به روح و روان و دو دیقه راحت توی خونه نشستنت. بچه دار هم که بشن بدتر دیگه، میارن بچه هاشونم میفرستن خونه ی پدربزرگ مادربزرگ، خودشون میرن پی خوش گذرونیشون؛ اصلا خوش گذرونی نه پی کارا و گرفتاریای خودشون. اونوقت باید دعوای فسقلی هاشونم تحمل کرد، مواظبشونم بود که یه وقت نخورن به در
خب  خب بعد از مدتها یه پست جدید بزارم (از همراه اول سپاسگزام چون دلیل این پست اونه!!!).
از اپراتور تلفن همراه "همراه اول" یه پیامک با این مضمون بهم رسید:
"از این پس جهت اضافه شدن امتیاز قبض پرداختی/شارژ خریداری شده، به حساب باشگاه فیروزه ای خود، لازم است به یکی از دو روش زیر . . . . . . . "
میگه اگه تا سر ماه این کارا رو نکنی امتیازات شما می پره!!!!
خب رفتم داخل نرم افزار "همراه من" و رفتم قسمت باشگاه فیروزه ای و اونجا یه دکمه بود که روش نوشته شده بود امتیاز
شرکت با مسئولیت محدود : شرکت با مسئولیت محدود شرکتی است که بین دو یا چند
نفر برای امور تجارتی تشکیل شده وهر یک از شرکا ، بدون این که سرمایه به
سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد،  فقط تا میزان سرمایه ی خود در شرکت،
مسئول قروض و تعهدات شرکت است. در اسم شرکت باید عبارت (با مسئولیت
محدود) قید شود .در غیر این صورت، آن شرکت در مقابل اشخاص ثالث شرکت تضامنی
محسوب و تابع مقررات آن خواهد بود.اسم شرکت نباید متضمن اسم هیچ یک از
شرکا باشد، والا شریکی که ا
+ احساس بدی دارم ... حس تهوع
+ چرا هر چی میگذره بیشتر دلم میخواد فرو برم توی خودم ... تو پناهگاه های قبلیم .. مثل یک ادم ترسیده شدم ، از چیزایی که فکر نمیکردم اتفاق بیفتن حتی.. از آدما ، دقیقا موجودات اطرافم ...هیچ چیز جای نفع و سودشونو نمیگیره .. نه دوستی ، نه رفاقت ، نه محبت و به قول خودشون معرفت . حتی تو که داری اینو میخونی واسه نفع خودت خیلی کارا رو کردی که روحتو گول بزنی ..که با خودت بگی من درست ترین کارو کردم . حتی خودم ...
+ پر از خشمم و این نزدیکترین ه
طراحی سایت بیمه به دلیل حساسیت این نمونه سایت ها و عمومی بودنشان برای
مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. (عمومی به این معنا که اغلب مردم
نیاز هست که با این سایت ها در ارتباط باشند) طراحی سایت بیمه باید به شکلی
یاری رسان رشد شرکت بیمه ی مذکور باشد. طراحی سایت بیمه کاری تخصصی است و
افراد زیادی از آن بازدید خواهند کرد بنابراین لازم است از پای ریزی مناسب و
استانداردی بهره مند باشد. شرکت طراحی سایت اینتن سایت های بیمه را براساس
نیاز مشتری و به ص
سلام خوبید دوستان طاعات و عباداتتون قبول باشه
میدونم بی معرفت شدم از بی وقتی بخدا، توی پایتخت همه چی به سرعت میگذره به خصوص وقت ادم، و اگر بااین سرعت همگام نشی خیلی عقب میمونی، تا 5 سرکارم، و مخاطب میاد دنبالم توی ماه رمضون میگه اذیت میشی، کل ماه رمضون رو بیچاره از وقت استراحت بین دو شیفتش زده که بیاد دنبال من، معمولا هم توی مسیر خریدی چیزی داشته باشم میبره منو انجام میدم و حدود 6 ونیم اینامیرسم خابگاه، تابرسم نمازمو بخونم و افطار وسحرمو اما
چشمان وق زده و مرغوارش را به دیوار دوخته بود...درحالی که با انگشتانش روی میز ضرب گرفته بود مدام تکرار میکرد :برای چی بود!؟همه ی این کارا واسه چی بود؟؟!...غروب آفتاب بود...دقیقا همان زمانی که تیغ تاریکی سر خورشید را از تنش جدا می کرد...ایستاد و صندلی را عقب کشید...داشت در نور خون آلود خورشید ذوب میشد...برق ساتن آبی رنگ و مشمئز کننده لباس آن زنک چشمش را سوراخ کرده بود...دیگر در اتاقش نبود...و چقدر از آبی متنفر بود...دخترک میرقصید و کف پاهایش از سیاهی ذاتش
شرکت پیشگامان توسعه صنعت پاژ فعالیت رسمی خود را از سال 1390 در زمینه های ساخت و تجهیز کشتارگاه های دام کشور آغاز نموده است . این شرکت با دارا بودن مهندسان و متخصصان مجرب و متعهد توانسته است تا در زمان کوتاهی پروژه های بسیاری را با موفقیت به انجام رسانده و نام این شرکت را در زمینه تجهیزات کشتارگاهی در کشور مطرح نماید .
هم اکنون این شرکت با داشتن 35 پرسنل توانسته است گامی مهم در ایجاد اشتغال در کشور بردارد . همدلی ، همفکری ، تعهد ، تلاش ، پشتکار و صم
ثبت شرکت ، هر شرکتی برای آنکه در عرصه رقابت باقی بماند و توانایی انجام پروژه های بزرگ و همکاری با سرمایه گذاران را داشته باشد، می بایست به ثبت شرکت خود اقدام نمایند. رعایت چارچوب قانونی در جهت ثبت شرکت توسط مالک یا مالکین، براساس قوانین اداره ثبت شرکت ها، انجام می گیرد.
متقاضی به منظور ثبت شرکت می تواند با مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها ، درخواست ثبت شرکت خود را ارائه دهد؛ و یا با مراجعه به سامانه اینترنتی ساجات ، درخواست اینترنتی ثبت شرکت
نصب دوربین مدار بسته
شرکت فنی و مهندسی نت کارا در زمینه دوربین مدار بسته ، نصب دوربین مدار بسته و اجرا ، خدمات پشتیبانی و مشاوره نیز به صورت مستمر در ایران به خصوص تهران فعالیت داشته .این شرکت تلاش نموده تا در حوزه نظارت تصویری از مدرن ترین تجهیزات دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبکه و تکنولوزی های روز با کیفیت بالا ، به صورت مداوم استفاده نماید .
استفاده از انواع سیستم های نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته همچون آنالوگ ، دیجیتال و یا
سلام سلام
الان خسته و کوفته با پاهایی ورم کرده دارم پست میذارم، کل بدنم درد میکنه از خستگی سفر و سرکلاس نشستن:(
جمعه که به طور کاملا عجیب خیلی از پروازهای جنوب به تهران کنسل شد و برعکس!!
سریع یه شهر دیگه بلیط گرفتم برا روز شنبه و بعد از فرودگاه اومدم خونه زنگ زدم مدیرم و جریان تعریف کردم گفت موردی نیست!! شما بیا شرکت فردا هر وقتی که رسیدی بگم بچها برات هتل اوکی کنن، دیگه شنبه مستقیم از فرودگاه اومدم شرکت، از حراست تا کلیه همکارا همه برخوردها عال
واقعا چرا ؟! ها؟! چرا ؟!
هیوا این کارا یعنی چی؟!!
یعنی نمی دونی الان تو چه موقعیتی هستی؟! اونوقت میشینی فیلم میبینی و آهنگ گوش میدی؟! از 12 ساعتی که امروز تا الان وقت داشتی فقط دوساعتش رو درس خوندی ! خجالت نمی کشی؟!
هیوا!
دیدن فیلم های پزشکی تو رو به آرزوت نمی رسونه!!!!! تنها راه رسیدن به آرزوت اینه که ک.و.ن گشادت رو بلند کنی و درس بخونی!!!!
با تمام توانت تلاش کنی!
یه کاری کن که 14 تیر وقتی که برمیگردی شاد ترین آدم روی زمین باشی!
آفرین! بلند شو! بلند شو و یه
فرآیند ثبت شرکت تکه دوزی 
اولین نکته در راه اندازی یک شرکت ، این است که باید یک شریک تجاری خوب پیدا کنید . ثبت کردن شرکت تک نفره طبق قانون مجاز نیست و حداقل تعداد شریک لازم برای تشکیل شرکت ، 2 شخص می باشد. البته ، استفاده از پدیده شرکت تجاری متضمن مزایایی است که مسلماَ فعالیت فردی دربرندارد . مزایایی چون فراهم شدن سرمایه بیشتر و تجمع تخصص هایی گوناگون برای دستیابی به هدفی واحد . از سویی دیگر، در شرکت تجاری همه مسئولیت ها به عهده یک نفر نخواهد بو
الی خسته است...
الی صبح ساعت 6 و نیم پا شده و با خودش فکر کرده این بار با کیف جا دار میرم بیرون....
دیگه خسته شده از کیفای کوچیک که همیشه یا عینک توشون جا نمیشه یا یه چیز دیگه...
الی ساعت 8 و نیم رسیده اون ساختمونه اما راش ندادن تو....گفتن ما محدودیت سایز کیف داریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
الی یه عمر کیف کوچیک داشته تا امروز....
الی رو فرستادن یه مرکز که اجاره میگیره و کیف نگه میداره...
بدو بدو رفته و پا در شده و  کیفش رو به مدت سه ساعت تحویل داده و باز رفته اون ساختمونه...
ثبت تغییرات شرکت در چه مواردی الزامی است؟
در زمان تغییر اساسنامه
زمانی که مدت شرکت را از مقدار تعیین شده بیشتر تمدید میکنید.
هنکام انحلال شرکت (حتی اگر این انحلال به سبب اتمام انقضای مدت شرکت باشد.)
هنگامی که نام شرکت را تغییر دهید.
زمان ورود عضو جدید به شرکت یا خروج اعضا و همچنین تغییر سرمایه ی شرکت
تغییر مدیران یا مدیر شرکت
کد معرف آی نوتی ، کد معرف ای نوتی
کد معرف آی نوتی: 5590088763 

اقای برخورداری  کارشناس ارشد فروش شرکت بین المللی iNoti  شماره تماس :09039895888

کد معرف ای نوتی جهت ثبت نام و آزاد شدن دسترسی مشتری به خدمات در سایت ای نوتی میباشد.
شرکت ای نوتی از دی ماه سال 95 شروع به کار کرده است و در دو سال اول کاری بین شرکت های مانند خود رکورد بی نظیزی را به جا گذاشته است و تا به حال بیشترین تراکنش های بانکی را بین شرکت ها دارا میباشد.
این شرکت در حوضه خدمات مخابراتی فعالی
معرفی شرکت سهامی
شرکت سهامی شرکتی است که سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها است.شرکت سهامی شرکت بازرگانی محسوب می شود.ولو اینکه موضوع عملیات آن امور بازرگانی نباشد.در شرکت سهامی تعداد شرکا نباید از سه نفر کمتر باشد
ادامه مطلب
بچه که بودم عاشق این فصل بودم ، آلو ها میرسیدن و مامانی برام لواشک میپخت ...کل روز کارم این بود که بیوفتم دنبال آفتاب و لواشک های عزیزمو ببرم زیر آفتاب که زودتر خشک بشن . هنوز رنگ قرمز و طعم ترش شون یادمه ...مامانم اما هیچوقت اهل این کارا نبود ، خیلی افاده ای و ناز نازو بود . همیشه میگفت وای من خسته میشم ، وای من جون ندارم ، اصلا به من چه و ... . من اما عاشق این بودم که پا به پای مامانی لواشک و رب آلو بپزم ، برم باغ میوه و گل گاوزبون بچینم و سیب و زردآلو
طبق تعریف شرکت تضامنی، به نظر می
رسد مسؤولیت تضامنی نسبت به پرداخت دیون شرکت، در میان شرکا وجود دارد، نه میان
شرکت و شرکا. این ایراد که موجب کاهش اعتبار شرکت می شود، مورد پذیرش است.شرکت
تضامنی، به نظر می رسد مسؤولیت تضامنی نسبت به پرداخت دیون شرکت، در میان شرکا
وجود دارد، نه میان شرکت و شرکا. این ایراد که موجب کاهش اعتبار شرکت می شود، مورد
پذیرش است.
شرکت خدماتی نظافتی
نیاز به تمیز کردن خانه خود را با استفاده از شرکت خدماتی نظافتی بر طرف کنید. کسانی که کارمند بوده یا توانایی تمیز کردن کامل خانه خود را ندارند میتواند با استفاده از خدمات شرکت خدناتی نظافتی خیلی سریع و راحت محیط خانه خود را تمیز کرده وو از تمیزی آن لذت ببرند.
برای درخواست خدمات از شرکت خدماتی نظافتی میتوانید از خدمات خدمت از ما استفاده کنید
شرکت خدماتی نظافتی کرج شرکت خدماتی نظافتی پایتخت شرکت خدماتی نظافتی اصفهان شرکت خد
انتخاب موضوع برای شرکت:
در گام اول برای ثبت شرکت لازم است که موضوعی انتخاب گردد که اینکار
توسط شرکا انجام میپذیرد.شرکا با همفکری هم موضوعی را مناسب با فعالیتشان
برمیگزینند و بعد از مدیران شرکت موظفند در چهارچوب موضوع شرکت فعالیت کنند
نه بیشتر در غیر این صورت دچار مشکل میشوند.چنانچه موضوع منتخب برای به
ثبت رسیدن به مجوز نیاز داشته باشد باید حتما برای اخذ آن اقدام کنند.
سلام 
به تدریج می خوام دوباره اینجا رو فعال کنم، امیدوارم هنوز هم نوشته های مهراد فروتن مخاطب داشته باشه.
احتمالا تمرکز این دوره ی .: حقیقت زندگی :. روی روابط بین انسان ها خواهد بود. 
تو این مدت کجا بودم؟ درگیر تحصیل و کار
چی شد دوباره می خوام بنویسم اینجا؟ به دلایل شخصی 
چه خبر؟ چه کارا می کنم؟ کارشناسی ارشد تموم شد، الان مشغول کار هستم و تقریبا نود درصد وقت آزادم به کتاب خوندن می گذره. 
در کل حالم چطوره؟ غمگینم ... به هزار دلیل که فعلا قصد ندار
مدارک ثبت تغییرات شرکت :

کپی برابر با اصل کارت ملی و شناسنامه ی همه ی شرکای جدید شرکت
افرادی که از شرکت جدا میشوند باید مدارک شناسایی خود را ارائه دهند و به اداره ی ثبت برای امضا مراجعه کنند.
لیست کاملی از همه ی شرکا و میزان سرمایه شان در شرکت
کپی از روزنامه ای که آخرین تغییرات شرکت و اعضای هیئت مدیره در آن چاپ شده.
حاضر شدن همه ی شرکا و مدیران شرکت برای انحلال شرکت
شرکت توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات سیگما، با 15 سال سابقه فعالیت و رتبه  یک شورای عالی انفورماتیک، یکی از شرکت های معتبر صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور، در حوزه پورتال های حرفه ای سازمانی و خدمات الکترونیکی امن به شمار می رود. خدمات و محصولات شرکت سیگما (پرتال سازمانی) ، با توجه به کیفیت، قابلیت و امنیت آن، مورد استفاده بزرگ ترین شرکت ها و سازمان های کشور می باشد.از جمله مشتریانی که شرکت سیگما افتخار ارائه خدمات و محصولات خود را ب
مدارک ثبت شرکت مهندسی مشاور سهامی خاص : - کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی اعضاء - اقرارنامه امضا شده - اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری - اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع - تنظیم وکالتنامه به نام وکیل چنانچه امور توسط وکیل انجام گردد.
• شرایط ثبت شرکت مهندسی مشاور با مسئولیت محدود: _وجود حداقل 2 نفر عضو _حداقل سرمایه 1,000,000 ریال _تعهد به پرداخت کل سرمایه
 ثبت شرکت مهندسی مشاور
طراحی سایت شرکت ساختمانی در سئوراز
برای اینکه هر شرکت ساختمانی و عمرانی بتواند در جهت شناخته شدن و برند سازی مسیر رو به رشدی رو طی کند از بهترین کارها در این زمینه ارایه خدمات و نشان دادن فعالیت های خود به کلیه مخاطبان و کاربران می باشد. با این کار هر شرکت ساختمانی می تواند اعتبار خود را در زمینه کاری خود افزایش دهد. از این جهت است که شرکت طراحی سایت سئو راز به خاطر تجربه چندین ساله ای که در طراحی سایت های مختلف دارد بهترین گزینه می برای شما می
ساعت 10 صبح بیدار شدم رفتم آشپزخونه مرغ رو از فریزر درآوردم گذاشتم یه گوشه تا یخش آب بشه بعدش رفتم لباسایی که خشک شده بود رو از رو بند برداشتم بعدش هم دست و صورتمو شستم و رفتم بساط ناهار رو آماده کردم و حین اینکه پیاز ها داشت سرخ میشد و یخ مرغ ها آب، منم نشستم صبحونه خوردم و بعدش مرغارو هم سرخ کردم و خورشت رو بار گذاشتم برنج رو شستم و روغن و نمکشو اضافه کردم گذاشتم یه گوشه بعدش هویج هارو گذاشتم بپزه و وقتی همه اینا انجام شد شعله همه شونو کم کردم و
دوشنبه شب عروسی دعوت بودیم. حالا من نمی‌دونم عید قربان چه ربطی به عروسی داره، شاید می‌خواستن پسرشونو جلو پای عروس قربونی کنن. به هر حال... ما همچین که منتظر بودیم شب بشه و حاضر شیم، دم غروب یه دفعه‌ای بارون گرفت. فکر کن فقط! آدم این‌قدر بدشانس باشه که دم عروسیش بارون بگیره. اونم وسط تابستون. در حالی‌که عروسیش تو باغه.
بالاخره لحظه‌ی موعود فرا رسید و از خونه زدیم بیرون. حالا هر چقدرم دنبال باغه می‌گشتیم مگه پیدا می‌شد؟ نزدیک خروجی شهر بود و
ثبت برند ، هرکدام از انواع شرکت ها ، مراحل ثبت تقریباً یکسانی دارند؛ هر چند در ثبت انواع مختلف شرکت، ارائه مدارک و مراحل ثبت، ممکن است تغییراتی جزیی را به همراه داشته باشد. بعد از ثبت شرکت، مهم ترین و اساسی ترین گام برای آن ، ثبت برند است. برند یا گرید ، علامت ،  نشانه و شناسه یک شرکت می باشد. شرکت ها با برند شناخته می شوند. ثبت برند نیز دارای مراحلی خاص می باشد؛ زیرا انتخاب یک برند ، برای یک شرکت به سبب تعدد شرکت ها، مشکل بوده و طبیعتأ برای طی نم

چگونه نام شرکت را انتخاب کنیم

انتخاب نام شرکت جزء اولین
مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس شرکت است. نام
اشخاص حقوقی عبارتست از واژه یا واژگان با معنی که متقاضیان ثبت اعم از
ایرانی یا خارجی برای شناسایی شخصیت حقوقی به مرجع ثبت پیشنهاد می نمایند.
ادامه مطلب
یکی از مهم ترین بررسی هایی که متقاضیان ثبت انجام می دهند، تخمین هزینه
ثبت نمودن شرکت است. ثبت کردن شرکت، به عنوان یک پروسه قانونی دارای برخی
هزینه ها می باشد. هزینه ثبت شرکت، هزینه های متعددی در بردارد. هرینه هایی
مانند : هزینه تعیین و استعلام نام شرکت ( چهار هزار تومان ) ، هزینه
تنظیم اساسنامه شرکت + اوراق ثبتی ، درخواست گواهی عدم سوء پیشینه و کپی
برابر اصل مدارک ، هزینه حق الثبت (توجه به سرمایه های مختلف متغیر می
باشد.)، هزینه حق الدرج یا در
وکیل شرکت تجاری، مشاور حقوقی است که به شرکت ها درباره ی مسائل مربوط به تجارت مشاوره می دهند. در میان نگرانی های بی شماری که برای صاحبان کسب و کارهای جدید و یا شرکت های پر رونق وجود دارد، این سوال پیش می آید که آیا آن ها به یک وکیل متخصص کسب و کار نیاز دارند یا خیر. در حالی که گاهی این برداشت وجود دارد که وکیل ها نرخ بالایی مطالبه می کنند و اغلب مسئولین شرکت ها و کسب و کارها تنها زمانی که به مشکل جدی برخورد می کنند یک وکیل استخدام می کنند. اما باید
برا شماهم پیش اومده برید نونوایی بگید 5 تومن نون میخوام، بعد وقتی اون داره نون ها رو میشماره و کارت خوانو میذاره جلوتون تا کارت بکشید، ازش بپرسید چقدر میشه؟

من این جور مواقع به روی طرف نمیارم و اگه بیارم هم حتما میخندم و میگم برا همه پیش میاد، منم ازین سوتی ها میدم و ...

ولی نونوا هیچ کدوم ازین کارا رو نکرد

بلکه یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم کرد و وقتی دید من هنوزم تو باغ نیستم با کله ی کج پرسید مگه نمیگی پنج تومن؟!

اون لحظه رو برای هیچکدومتو
میشه صبحا زود بلند شد و یه نفس عمیق کشید
میشه همون اول صبح صورت مادرتو ماچ کنی، میشه ساده بخندونیش
میشه بشینی و برای یه هفته ی آینده ات برنامه ریزی کنی و تهش ببینی جلوی همه کارا تیک خورده
میشه همین الان از فکر اینکه گوشیش زنگ بخوره و اسم تو باشه ذوق کنی
میشه برای روز دیدار لحظه شماری کرد: هر چند دور
میشه نگاهتو قفل کنی رو چیزی که میخوای
میشه نوروز امسال رو متفاوت باشی
میشه به جاهای خالی درونت عادت کنی اصلا میشه نادیده اشون بگیری
میشه قرار بذار
فصل تابستون شروع شد؟خونتون خیلی گرم تر از پارسال شده؟دیگه کولر آبی جواب نمیده؟از شدت گرما و اعصاب خوردی به هیچکدوم از کارا نمی رسی؟دنبال آرامشی؟کلید حل همه این مشکلاتت اینجاست!کافیه فقط با ما یه تماس بگیری!! داکت اسپیلت میان شما و سرویس کاران مجرب و حرفه ای پلی ساخته است تا بتوانید بهترین برند های کولرگازی را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت و ضمانت داشته باشید.
شرکت sts سهند تبریز از سال 1385 مورد تائید ثبت شرکت ها کشور قرار گرفته و در زمینه های مختلف پروژه های بین المللی پیمانکاری عمرانی فعالیت چشم گیری داشته. که تاکنون در کشورهای ترکیه. اقلیم کوردستان عراق . آذربایجان  . ارمنستان گرجستان .ایران فعالیت های قابل توجهی داشته. 
ادامه مطلب
چشمهایش حرارت محض است
ربنا آتنا عذاب النار
حسین صیامی
پ.ن1:
قال احمدی نژاد:
"انقلاب 57 کار انگلیس بود"
این بشر انقدرا هم رد نداده بود فک کنم چیزخورش کردن
من حرفی ندارم :/
پ.ن2:
شنیدید ترامپ گفته:ملک سلمان پای پلکان هواپیما منتظر ما بوده و سه با دست ملانیا رو بوسیده و من بهش گفتم سه تا کافیه.
فک کن ملک سلمان عجب *****ایه ک ترامپ میگه ملانیا رو ول کن...
پ.ن3:
سنجش/مجلس خیلی عمه‌ای...
پ.ن4:
رفتم هماهنگی کردم ک بعد از امتحان المپیادم(14ام) برم تو این مجموعه جدید
آقا من اومدم شکایت کنم که آووکادو وبلاگش رو بیشتر از من دوست داره! از سر شب به جای این که به من توجه کنه همش داره ازین جا تعریف میکنه و ذوق میکنه که 1500 روزه شده! یکی نیست بهش بگه این کارا مال آدمای متاهل نیست!! اصلا ولش کن، من که قهرم باهاش! شما خوبید؟ خوش میگذره؟ عیدتون مبارک:) آووکادو بهتون گفت که اومدیم تو خونه خودمون اما کلی وسیله کم داریم و فعلا زمان میخواد تا اینجا شبیه خونه ی واقعی بشه! اگر اون خانواده ای که قبل از ما اینجا زندگی میکردن رو پ
دانلود رمان تب داغ گناه
از این پس شما دوستان می توانید رمان های جدیدتری را از وبلاگ رمان فا تهیه کنید

خلاصه داستان کتاب رمان تب داغ گناه:دل من به شدت شور میزد تو وجودم غوغایی به پا بود آخه تا کنون از این کارا انجام نشده است بودم بود خط قرمزهایی که در فراز خودم بودو زیر پا میذاشتم حسهای متفاوت با وجدانم در افتاده بودن یکی در وجودم می گوید: »چرا عومدی احمق اگر دوست داری چی؟ برگرد تا دیر نشده “اگر مامان و بابا فهمیدن؟..
ادامه مطلب
فردا میشه دقیقااااا یکماه که هرهفته امتحان داشتم 
دقیقا یکماهی که همه کارا بدو بدو انجام شدن
و البته فردا تموم میشه و انشالله گوش شیطون کر تا10روز اتی امتحانی نداریم(البته همچی لش هم نمیشیم و یه امتحان عملی سخت درپیش دارم)ولی جای شکرش هست دوتا شنبه فعلا امتحان ندارم
برنامم واسه این ده روز فارغ از خوندن برای امتحانم و البته اون یکی امتحانم ،کتابایی خریدمو میخونم:///خیلی دوست داشتم به مامانبزرگم سربزنم ولی حقیقتا نمیصرفه:( خلاصه اینکه اصلاااا
روزا به سرعت برق و باد میگذرن. انقدر سریع که حس می کنم هر روز پنج شنبه هست. چشم رو هم میزارم پنج شنبه بعدی رسیده. جمعه رو کلا درگیر لیستنینگ بودم وسطاش هم دایما شازده و فسقلی رو بغل میکردم با اینکه دایما کنارم هستن ولی به شذت دلتنگشون میشم. با این هوای خنک و بارونی برای شام عدسی درست می کنم و ساعت که نزدیک هشت میشه به صوت اتومات میرم موهامو شونه می کنم کمی رژ لب قرمز و یه لباس که بهش بیاد. بعدشم کمی از ادکلن روزای دوستیمون میزنم به موهام و یادم می
امروز رفتیم من دو تا مانتو خریدم.البته فقط یه مشکی می خواستم ولی مامان و خانم فروشنده اصرار کردند که رنگ سبزش خیلییییییییییییییییییییییییییییییی به شما میاد و منم گوشام دراز شد و برش داشتم.مشکی 138 و سبز 155
و رسما ورشکست شدم.خب نتیجه چاقی است...یه چمدون مانتو دارم ولی به علت چاقی مفرط تنم نمیره و مجبوذم جدبد بخرم...
همون توصیه ای که به خواهری می کردم حالا گریبانگیر خودم شده.
راستی تو فیلم teacherیه جمله قشنگ از ناپلئون داشت:هر ساعتی که امروز هدر مید
همان طور که می دانیم ، یک شرکت خارجی جهت
فعالیت در کشور ایران باید در چارچوب مقررات ایران به فعالیت بپردازد.
شرکت های خارجی جهت فعالیت در ایران لازم است شرکت فرعی خود را همانند سایر
شرکت های تجاری داخلی موضوع ماده 20 قانون تجارت به ثبت برسانند. ماده 1
قانون ثبت شرکت ها، چنین شرکتی را ایرانی معرفی می نماید. طبق این ماده : "
هر شرکتی که در ایران تشکیل و مرکز اصلی آن در ایران باشد شرکت ایرانی
محسوب است ". البته این ماده 2 شرط را برای تابعیت ایرانی

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

منــجــــی عــــالـم بــــشـریــت ایران بیت باکس | Iran beatbox بادبان zesaneh کانون فرهنگی تربیتی شهدای هفتم تیر شهرستان طبس پکیج دیواری و اسپلیت کولر گازی در شیراز موزیک های ایرانی دانلودور|دانلود برنامه و آموزش اندروید|فیلم و سریال|آهنگ مطالب جالب در مدیا 13